Titles you rated
SyrianaRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Inherent ViceRated ★ 1.5
RebeccaRated ★ 4.0
Strangers on a TrainRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 2.0
LoganRated ★ 3.5
The TakeRated ★ 0.5
SnowdenRated ★ 3.0
DerailedRated ★ 0.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 1.0
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
MasterRated ★ 2.0
Bitch on the BeachRated ★ 3.0
99 HomesRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 0.5
The KingRated ★ 1.0
AmyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 1.5