Movies
Ratings
565
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The FlintstonesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0