Movies
Ratings
458
Searching for Bobby FischerRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
MidwayRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5