Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 1.0
Suddenly this summerRated ★ 4.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 2.5
Hana KimiRated ★ 3.5
Hello Again!Rated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
When We Were YoungRated ★ 3.5
Wait My YouthRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0