Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
TrapRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.0