Series
Ratings
38
Creature CommandosRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
MovingRated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
ConnectRated ★ 1.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0