Movies
Ratings
273
La La LandRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 2.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5- Roco Kingdom : The Desire of DragonRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5