Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0