Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Devils StayRated ★ 2.5