Series
Ratings
100
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5