Titles you rated
DivergentRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 4.5