Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Black AdamRated ★ 3.0