Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0