Titles you rated
IncendiesRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
Reign Over MeRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5
HahahaRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 3.0