Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Bad TripRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 1.0
Talk to MeRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Cocaine BearRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 1.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
A Perfect DayRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 3.5