Titles you rated
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5