Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5