Movies
Ratings
47
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5