Series
Ratings
338- 한일가왕전Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.0
Insomniacs After SchoolRated ★ 3.0- Ming DynastyRated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
Synduality NoirRated ★ 2.0
Midnight MassRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Tearmoon EmpireRated ★ 2.0