Movies
Ratings
426
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0