Movies
Ratings
952
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 5.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 5.0
A Fairly Odd Movie: Grow Up, Timmy Turner!Rated ★ 4.0
The Karate Kid Part IIRated ★ 4.0
The Prince and the PauperRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The New Adventures of Pippi LongstockingRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0