Titles you rated
JumperRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5