Movies
Ratings
611
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5