Movies
Ratings
125
Begin AgainRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0