Titles you rated
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0