Series
Ratings
385
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 1.0
SpyRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.5
I Have a LoverRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0