Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5