Titles you rated
Land of the DeadRated ★ 2.5- Dawn of the Dead 3-DRated ★ 3.5
Day of the DeadRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Two GuysRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
The FacultyRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 2.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
Memphis BelleRated ★ 3.0
High RiskRated ★ 3.5
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5