Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Selling Sunset Season 3Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 5.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Our World WarRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Barbarians Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 5.0