Titles you rated
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5