Titles you rated
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
My Holo LoveRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5