Movies
Ratings
20
The Color PurpleRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
将軍Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0