Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 0.5
EqualsRated ★ 3.0
A DayRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0