Movies
Ratings
91
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Project ARated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 1.5- WishRated ★ 4.5