Movies
Ratings
122
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0