Movies
Ratings
356
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0