Movies
Ratings
615
InterstellarRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5