Series
Ratings
193
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0