Titles you rated
Finding NemoRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
JoyRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0