Movies
Ratings
30
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
ThorRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0