Titles you rated
ChronicleRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5