Movies
Ratings
466
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.5