Titles you rated
JunoRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5