Movies
Ratings
999
First ReformedRated ★ 4.0
The CitizenRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The TruthRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Gloria BellRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0