Series
Ratings
21
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0