Movies
Ratings
31
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
MossRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0