Series
Ratings
17
Alone in LoveRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0