Movies
Ratings
589
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A Royal AffairRated ★ 2.5
The StrangersRated ★ 2.0
The ShallowsRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0