Movies
Ratings
99
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0