Titles you rated
Some MoreRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
YouthRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Red SorghumRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5
The Flowers of WarRated ★ 4.5
All That JazzRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Kinky BootsRated ★ 4.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5